مقدمه سازی برای برگزاری انتخابات 96

عبدالرضا رحمانی فضلی عصر پنج شنبه در جمع خبرنگاران با اشاره به جانشینی فرماندهی قرارگاه اقتصاد مقاومتی در سه استان لرستان، کرمان و آذربایجان شرقی کشور اظهار داشت: در وزارت کشور ستاد مرکزی تاسیس شده و در کنار آن کمیته فنی تشکیل شده که در آن نمایندگان تام الاختیار همه دستگاههای اجرایی که به حوزه اقتصاد مقاومتی مربوط هستند حضور دارند.

وی با بیان اینکه در کنار این ستاد و کمیته من بازدید های مستمر از استانها به ویژه سه استان یاد شده همواره دارم بیان داشت: در قالب این بازدید ها از نزدیک شاهد مسائل، مشکلات، پیشنهادات و خلاقیت ها هستیم و آنها را جمع بندی کرده و به بقیه استانها تسری می دهیم.

وزیر کشور در ادامه سخنان خود با اشاره به تشکیل جلسات مستمر با دستگاههای مرتبط با اقتصاد مقاومتی بیان داشت:  امسال دو مسئولیت مهم به وزارت کشور واگذار شده که یکی از آنها ساماندهی و مدیریت آسیب های اجتماعی بوده که رئیس این شورا رئیس جمهور و وزیر کشور نیز نایب رئیس آن است.

رحمانی فضلی بیان داشت: همچنین بحث توجه به اقتصاد مقاومتی از دیگر مسئولیت های وزارت کشور طی امسال است.

وی با بیان اینکه در کنار این دو مسئولیت، یکی دیگر از وظایف جاری ما بحث انتخابات و مقدمه سازی برای برگزاری انتخابات ۹۶ است گفت: همچنین بحث امنیت و موضوع مبارزه با مواد مخدر نیز از دیگر از وظایف جاری وزارت کشور بوده که در حال پیگیر هستند.

وزیر کشور با بیان اینکه اینها پنج محور اصلی فعالیت وزارت کشور طی امسال است گفت: اما اولویت اصلی ما بحث اقتصاد مقاومتی است.

شاید این مطالب را هم دوست داشته باشید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *