صفحه اصلی اخبار خوزستان فولاد خوزستان – السد قطر

فولاد خوزستان – السد قطر

4 خواندن ثانیه
0
0
133

تیم فوتبال فولاد خوزستان در پنجمین دیدارش در لیگ قهرمانان آسیا در قطر به مصاف تیم السد خواهد رفت. فولاد اکنون با 3 امتیاز آخرین تیم جدول است. فولاد برای اینکه حداقل تا روز آخر به صعود از گروهش امیدوار بماند باید سه امتیاز از السد قطر بگیرد.

قرمزپوشان فولادی ایران در لیگ برتر ما اکنون در رده چهارم جدول و جز مدعیان هستند و از نظر روحی و روانی شرایط مناسبی دارند. با این حال شاگردان اسکوچیچ هنوز در لیگ قهرمانان آسیا به پیروزی نرسیده و از 4 مسابقه قبلی 3 تساوی و یک باخت در کارنامه دارد.

دیدار رفت دو تیم هم در اهواز با نتیجه مساوی بدون گل به پایان رسید. السد قطر با 7 امتیاز و تفاضل گل کمتر نسبت به الهلال عربستان در رده دوم جدول است.

باید دید فولاد می‌تواند اولین برد آسیایی خود را در قطر دشت کند یا اینکه با لیگ قهرمانان آسیا وداع می‌کند زیرا مساوی هم تقریبا به معنای حذف این تیم است و شانسش برای صعود نزدیک به صفر خواهد شد.

در دیگر دیدار این گروه الهلال عربستان به مصاف تیم لوکوموتیو تاشکند می‌رود که تساوی این دو تیم می‌تواند ایده‌آل‌ترین نتیجه برای فولاد باشد البته به شرطی که فولاد بتواند در قطر پیروز شود.

جدول و برنامه مسابقات گروه C

سه‌شنبه 1 اردیبهشت

  • 15:30لوکوموتیو تاشکند- الهلال
  • 20:30 السد- فولاد ایران

جدول گروه

  • 1- الهلال عربستان 7 امتیاز
  • 2- السد قطر 7 امتیاز
  • 3- لوکوموتیو تاشکند 4 امتیاز
  • 4- فولاد خوزستان 3 امتیاز
بارگذاری بیشتر مطالب مرتبط
بارگذاری در اخبار خوزستان

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بررسی

حضور مثلث جدید برزیلی در ترکیب فولاد خوزستان

تیم فوتبال فولاد خوزستان با حضور 3 بازیکن برزیلی قدم به فصل جدید لیگ برتر خواهد گذاشت. به …