صفحه اصلی اخبار خوزستان امام جمعه موقت اندیمشک: جایگاه مساجد به عنوان کانون های مهم دینی باید احیا شود

امام جمعه موقت اندیمشک: جایگاه مساجد به عنوان کانون های مهم دینی باید احیا شود

0 خواندن ثانیه
0
0
19

حجت الاسلام سیدولی الله مهدوی در خطبه های این هفته نماز جمعه اندیمشک افزود: مسجد نخستین نهاد اجتماعی است که پیامبر اسلام (ص) پس از هجرت به مدینه آن را بنا نهاد لذا به عنوان یک نهاد اجتماعی می تواند کار کردهای بسیار ارزشمندی در حوزه های مختلف داشته باشد.
وی اظهار کرد:احیای نقش مساجد از بسیاری آسیب های اجتماعی که نسل جوان را هدف قرار داده جلوگیری خواهد کرد.
خطیب جمعه اندیمشک در بخش دیگری از خطبه های نماز جمعه با اشاره به اهمیت تحقق اقتصاد مقاومتی و توجه به منویات رهبر معظم انقلاب گفت: تحقق اقتصاد مقاومتی با برنامه ریزی اصولی و توجه به توان و ظرفیت داخلی امکان پذیر است که این مهم به ایجاد تولید و اشتغال می انجامد.
حجت الاسلام مهدوی با بیان اهمیت عدالت اجتماعی در جامعه اسلامی گفت:موضوع حقوق اجتماعی باید به طور جدی و اساسی پیگیری شود و دولت و مجلس با تصویب قوانین اثرگذار از این آسیب ها پیشگیری کنند.
وی با بیان اینکه همه باید با همدلی برای پیشبرد امور در جامعه اسلامی کمک کنیم افزود:در بررسی عملکرد دستگاه های اجرایی باید اقدامات و خدمات مثبت و ضعف های احتمالی در کنار هم دیده و بیان شوند.
امام جمعه موقت اندیمشک با گرامیداشت سالروز بازگشت غرور آفرین آزادگان به میهن اسلامی گفت:آزادگان الگوی برتر ایثار و مقاومت اند که باید به عنوان سمبل فداکاری به نسل های جدید معرفی شوند.

بارگذاری بیشتر مطالب مرتبط
بارگذاری در اخبار خوزستان

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بررسی

امام جمعه اندیمشک:استکبار به دنبال ناامنی در میان مسلمانان است

امام جمعه اندیمشک گفت: استکبار جهانی با انواع ترفندها به دنبال ناامنی در جوامع اسلامی و بی…