صفحه اصلی اخبار خوزستان امام جمعه گتوند:توان نظامی ایران نه تنها دردفاع بلکه در تهاجم هم باید نشان داده شود

امام جمعه گتوند:توان نظامی ایران نه تنها دردفاع بلکه در تهاجم هم باید نشان داده شود

0 خواندن ثانیه
0
0
11

حجت الاسلام محمد علی شاه آبادی درخطبه های نماز جمعه گتوند در مصلای امام خمینی(ره) این شهر با اشاره به بیانات رهبر معظم انقلاب در دیدار با مسئولان وزارت دفاع در نمایشگاه حسینیه امام خمینی(ره) در خصوص افزایش قدرت دفاعی و نظامی افزود: توان نظامی ایران نه تنها درقالب دفاع بلکه درتهاجم هم باید نشان داده شود تا دشمنان را مایوس کنیم.
وی با اشاره به بخش های دیگر سخنان رهبر معظم انقلاب خاطر نشان کرد: از نظر اخلاق و روحیه منفعت طلبی دنیایی هیچ کدام از احزاب دمکرات و جمهوری خواه آمریکا برتری ندارند و این دو حزب با کشتارها و جنایت های مردم بی گناه چهره خودشان را نشان دادند.
خطیب جمعه گتوند در ادامه با اشاره به فرمایش های رهبر معظم انقلاب در دیدار با فرمانده قرارگاه خاتم الانبیاء افزود: در مقابله با دشمن صهیونیستی نظام سلطه تنها راه تقویت قدرت درونی است تا دشمن از جسارت تهدید ناامید شود.
شاه آبادی با بیان اینکه ایمان و حمایت مردم و در کنار آن قدرت نظامی است افزود: دولت کارهای نظامی و همراهی مردم را باید در راس امورخود قرار دهد و تنها راه همراه شدن مردم، خدمت رسانی است.
شاه آبادی در ادامه با تسلیت سالروز شهادت امام محمد تقی (ع) گفت: این امام همام جوان ترین امام در سن 25سالگی به شهادت رسید و مظلومانه و غریبانه در کاظمین به خاک سپرده شد.
وی محورهای اساسی زندگانی آن امام را تبیین کرد و افزود: امام جواد در عصر شکوفایی علم و در زمان طلایی خلفای عباسی بود ولی علم وارداتی بود و یکی از مسئولیت های مهم این امام پاسخگویی به شبهات و علم آموزی بود.
امام جمعه گتوند ادامه داد: امروز عصر طلایی جامعه شیعه است و ما باید تلاش کنیم تا زمینه های عزت و عظمت را ایجاد کنیم و این یکی از برکات نظام اسلامی است.
شاه آبادی به یکم ذیحجه سالروز ازدواج حضرت علی(ع) با حضرت فاطمه(س) و روز ازدواج اشاره کرد و بر آسان گرفتن و تاخیر نکردن در امر ازدواج تاکید کرد.
خطیب جمعه گتوند با اشاره به قیام 17 شهریور در سال 1357 افزود: این قیام یاد آور ددمنشی آمریکا و حمایت از رژیم منحوس پهلوی است.
شاه آبادی در بخش دیگری به فرا رسیدن سالروز کشتار زائران خانه خدا در سال 1366 در راهپیمایی برائت از مشرکان اشاره کرد و گفت: یکی از بالاترین توطئه ها حاکمیت ننگینی است که در عربستان وجود دارد و این حاکمیت نمی گذارد در حرم الهی امنیت وجود داشته باشد و بی کفایتی حاکمان دست نشانده آل سعود در اداره حرمین شریفین بارها به اثبات رسیده است.
امام جمعه گتوند در پایان درگذشت حجت الاسلام عزیزالله حسنی روحانی انقلابی و مردمی این شهرستان را که در طول عمرش همراه و همسان با مردم بود و در ترویج دین اسلام فعالیت های چشمگیری داشت را به مردم شهرستان گتوند و خانواده وی تسلیت گفت.

بارگذاری بیشتر مطالب مرتبط
بارگذاری در اخبار خوزستان

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بررسی

مسئولان پیگیری مشکلات و مطالبات مردم را فراموش نکنند

 حجت الاسلام حجت اله صالحی در خطبه های نماز جمعه گتوند بیان داشت: اعتراض حق مردم است ولی ت…