محمودی: پیش بینی کرده بودم که تیم روی سکو نمی رود/ وقتی ناظران با تیم سفر نمی کنند، چگونه گزارش دهند؟

[ad_1]

بهنام محمودی در گفت‌وگو با خبرنگار ورزشی فارس در پاسخ به این سوال که از سال گذشته به عنوان ناظر کمیته ملی المپیک در والیبال معرفی شدید تا زمان برگزاری بازیها تعاملات شما با کمیته چطور بود، گفت: ما سه بار گزارش دادیم آنچه که ایراد بود و همین طور نقاط ضعف و مثبت را به کمیته ملی المپیک اعلام کردیم.

وی افزود: ما تحلیل‌های خودمان را داشتیم؛ به عنوان مثال گفتم تیم ملی روی سکو نمی‌رود و دلایلم را داشتم. پیش بینی من این بود که تیم در جمع 8 تیم قرار بگیرد که همین اتفاق رخ داد. کیفیت بازی ما مقابل برخی تیم‌ها خوب بود و مقابل برخی تیم‌ها نه.

ناظر کمیته ملی المپیک در ادامه تصریح کرد: انتقادی که کردم این بود ناظران باید گزارش هفتگی بدهند و تیم را آنالیز کنند اما وقتی تیم ایران نباشد، ما چطور می‌توانیم گزارش دهیم؟ به چه چیزی باید استناد کنیم؟ حرف بازیکن و یا سرپرست ناظران می‌توانند در قالب کمک همراه با تیم اعزام شوند. 

بازیکن سابق تیم ملی والیبال ایران در پاسخ به سوالی دیگر مبنی بر اینکه آیا شما به صورت فنی هم کارشناسی می کردید یا خیر و آیا کمیته ملی المپیک به این نظرات واکنشی داشت یا نه عنوان کرد: در بحث فنی خیر چون فدراسیون کمیته فنی دارد، اگر موضوعی بود ما گزارش می‌دادیم و کمیته ملی المپیک با فدراسیون تعامل می‌کرد. 

محمودی در ادامه در پاسخ به این سوال که بازی‌های تیم ملی را چطور دیدید؟ برخی اعتقاد داشتند با توجه به اینکه ‌آرژانتین 10 سال است که بین 6 تیم برتر جهان قرار دارد بنابراین برد مقابل این تیم سخت است گفت: نباید فقط به آمار استناد کنیم. باید شرایط فعلی تیم را ببینیم. تیم ملی ایران سه ست کامل مقابل لهستان و همین طور مقابل ایتالیا بازی خوبی را ارائه کرد اما در دیدار با آرژانتین خوب نبود. 

انتهای پیام/س

http://fna.ir/CXX0OM

[ad_2]

شاید این مطالب را هم دوست داشته باشید

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *