پورموسوی: داربی‌های خوزستان همیشه خوب بوده‌اند

 

سیداکبر پورموسوی در گفت‌وگو با خبرنگار ورزشی  در خصوص دیدار تیمش برابر نفت آبادان، اظهارکرد:‌ داربی‌های خوزستان همیشه خوب بوده‌اند و این بازی هم که در آبادان و با حضور تماشاگران آبادانی برگزار می‌شود و امیدوارم بازی جذابی را شاهد باشیم.

وی ادامه داد: امیدوارم در داربی خوزستان نمایش خوبی داشته باشیم و به نتیجه دلخواهی که در دو بازی اخیر نتوانستیم به آن‌ها برسیم، دست پیدا کنیم.

سرمربی تیم فوتبال استقلال خوزستان درباره وضعیت روحی تیمش با توجه به پرداخت بخشی از مطالبات بازیکنان ایم تیم، گفت: ‌صبح روز بازی با پدیده مبلغی به حساب بازیکنان واریز شد و از این بابت روحیه تیم خوب است، هر چند که پیش از بازی با پدیده، بازیکنانم متحد شده بودند که بودن هیچ چشم داشتی بازی کنند ولی خدا را شکر که این مبلغ هم واریز شد و روحیه تیم خوب است.

وی در ارزیابی از نفت آبادان نیز عنوان کرد: نفت آبادان درون دروازه‌اش حسن هوری را دارد که سال‌ها است، بازی می‌کند و بسیار با تجربه است، ضمن این‌که رهبری و مدیریت او نیز بسیار خوب می‌باشد. در کل مجموعه نفت آبادان در شروع لیگ خوب ظاهر شده است و به نظرم اگر تعطیلی لیگ نبود شاید این تیم مقابل نفت تهران هم می‌توانست با دست پر از زمین خارج شود. در هر صورت نفت آبادان جزو تیم‌های خوب لیگ برتر امسال است.

پورموسوی بیان کرد: به هر حال امیدوارم داربی خوزستان جذاب باشد و تماشاگران از دیدن آن لذت ببرند و بتوانیم یک بار دیگر نقطه اوج فوتبال خوزستان را به رخ فوتبال ایران بکشانیم. امیدوارم هر تیمی که مستحق پیروزی است، به این مهم برسد.

وی در پایان در خصوص دیدار هفته گذشته تیمش برابر پدیده مشهد هم گفت: تمام تلاش‌مان را برای کسب سه امتیاز کردیم و تعویض‌هایی را هم که داشتیم برای رسیدن به این مهم بود ولی متاسفانه نشد و تن به تساوی دادیم، هر چند که تساوی خارج از خانه هم خوب است و امیدوارم که این تک امتیاز در آینده به درد ما بخورد.

شاید این مطالب را هم دوست داشته باشید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *