صفحه اصلی اخبار خوزستان طرح “مبین” برای 300 مدیر مدارس اهواز برگزار می‌شود

طرح “مبین” برای 300 مدیر مدارس اهواز برگزار می‌شود

0 خواندن ثانیه
0
0
22

 

مهدی رفیعی‌دهکردی در گفت‌وگو با خبرنگار علمی و آموزشی، از برگزاری دوره آموزشی طرح مبین در اهواز خبر داد و اظهار کرد: دوره آموزشی مدیریت برنامه‌ریزی یاوران نماز با عنوان طرح مبین در اهواز ویژه مدیران مدارس متوسطه اول و دوم شهرستان اهواز برگزار خواهد شد.

وی تصریح کرد: ۳۰۰ نفر از مدیران مدارس نواحی چهارگانه اهواز در این دوره شرکت خواهند کرد که از هر ناحیه ۳۹ مدیر مرد و ۳۶ مدیر زن برای شرکت در این دوره به دبیرخانه اجرایی آن معرفی می‌شود.

معاون پرورشی و فرهنگی آموزش و پرورش خوزستان با اشاره به حضور اساتید و مدرسان ستاد اقامه نماز کشور در این دوره آموزشی، افزود: این دوره روزهای سه‌شنبه و چهارشنبه ۲۰ و ۲۱ دی‌ماه در نواحی آموزش و پرورش اهواز برگزار می‌شود.

رفیعی‌دهکردی با بیان اینکه این دوره‌ها در مرکز آموزش نیروی انسانی هر ناحیه برگزار خواهد شد، خاطرنشان کرد: نواحی یک و ۲ در روز سه‌شنبه ۲۰ دی و نواحی سه و چهار در روز چهارشنبه ۲۱ دی‌ماه این دوره را برگزار خواهند کرد.

وی ادامه داد: این دوره در 2 مرحله و در قالب ۱۶ ساعت آموزشی برگزار می‌شود که هشت ساعت مرحله اول آن در نواحی چهارگانه اهواز و هشت ساعت مرحله دوم به‌صورت ویدئو کنفرانس در زمانی که از سوی وزارت آموزش و پرورش ابلاغ خواهد شد، برگزار می‌شود.

به گزارش ایسنا؛ هدف از اجرای طرح مبین این است که به کمک مدیران درباره اقامه نماز در مدارس برنامه‌ریزی شود تا بتوان دانش‌آموزان را نسبت به موضوع نماز بیشتر آشنا کرد.

بارگذاری بیشتر مطالب مرتبط
بارگذاری در اخبار خوزستان

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بررسی

مدیرکل آموزش‌ و پرورش خوزستان : ارتقای شاخص‌های آموزشی و پرورشی مناطق کم برخوردار

محمد تقی زاده،مدیرکل آموزش‌ و پرورش خوزستان بیان داشت: تمام تلاش ما در مجموعه آموزش‌وپرورش…