صفحه اصلی اخبار ورزشی ابهامات در کمک‌خواهی پرسپولیس از هواداران/ از حساب بانکی اسپانسر تا «سامانه» جنجالی

ابهامات در کمک‌خواهی پرسپولیس از هواداران/ از حساب بانکی اسپانسر تا «سامانه» جنجالی

2 خواندن ثانیه
0
0
64

[ad_1]ابهامات در کمک‌خواهی پرسپولیس از هواداران/ از حساب بانکی اسپانسر تا «سامانه» جنجالی


ورزش > لیگ برتر – میزان نوشت: طرح کمک‌خواهی باشگاه پرسپولیس از هواداران با ابهامات زیادی روبروست و مشخص نیست قرار است چه اتفاقاتی رخ دهد.

مدیران باشگاه پرسپولیس برای پرداخت بدهی‌های سنگین این باشگاه که مطالبات بازیکنان و مربیان خارجی، بخش اعظمی از آن را تشکیل می‌دهد، دست به دامن هواداران خود شده‌اند.
شماره حساب‌های مختلفی از جمله شماره حسابی در بانک اسپانسر باشگاه پرسپولیس برای جمع‌آوری کمک‌های مردمی اعلام شده است. همچنین سامانه پیامکی دیگر مسیری محسوب می‌شود که قرار است کمک‌های مالی هواداران پرسپولیس را به دست علی‌اکبر طاهری و همکارانش برساند.
سؤال اینجاست که چرا کمک‌های مالی هواداران پرسپولیس که قطعاً رقم قابل توجهی خواهد بود باید به حساب بانک اسپانسر این باشگاه واریز شود؟ از سوی دیگر سامانه پیامکی که مدعی حمایت از استقلال و پرسپولیس است، چرا در زمینه همکاری مالی خود شفاف سازی نمی‌کند؟
سامانه پیامکی از هوادارانی که عضو سامانه می‌شوند، حق عضویت دریافت می‌کند. چرا این سامانه مبلغ جمع‌آوری شده از حق عضویت را که رقمی نجومی خواهد بود در اختیار پرسپولیسی‌ها قرار نمی‌دهد تا با آن بخشی از مشکلات مالی خود را حل کنند؟ چرا به این بهانه قرار است دوباره سود خوبی به این سامانه پیامکی برسد؟
هر چه هست طرح کمک‌خواهی سرپرست باشگاه پرسپولیس از هواداران با ابهامات زیادی روبروست و مشخص نیست قرار است چه اتفاقاتی رخ دهد.
43 43

[ad_2]
بارگذاری بیشتر مطالب مرتبط
بارگذاری در اخبار ورزشی

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بررسی

شایعه کردند با اتوبوس به تهران می‌رویم/ مقابل پرسپولیس بازی خوبی انجام می‌دهیم

بهروز مکوندی پیش از ظهر امروز در گفت‌وگو با خبرنگار فارس در اهواز، در پاسخ به این سؤال که …