افزایش 90 درصدی تصادفات در خوزستان/ محور امیدیه – بندر دیلم مسدود است

سرهنگ رضا دولتشاهی در گفت‌وگو با خبرنگار اجتماعی اظهار کرد: شب گذشته بارش‌های شدیدی در محور امیدیه ـ بندر دیلم داشتیم به طوری که یکی از پل‌های اصلی این محور کاملا تخریب شد و اکنون جاده غرق شده است. تمام عوامل راهداری در حال تلاش هستند تا بتوانند به صورت موقت ترافیک این محور را به یک جاده موقت انتقال دهند.

وی افزود: نمی‌توان به صورت دقیق گفت که چه زمانی محور امیدیه به بندر دیلم مجددا بازگشایی می‌شود اما اکیدا از رانندگان و مسافران می‌خواهیم که تا اطلاع ثانوی به هیچ وجه وارد محور امیدیه-بندر دیلم نشوند و از مسیرهای جایگزین یعنی از سمت آغاجاری یا ماهشهر تردد کنند.

رییس پلیس راه خوزستان تصریح کرد: در حال حاضر نیروهای راهداری در تلاش برای راه‌اندازی یک جاده موقت هستند تا حداقل به مدت دو روز ترافیک محور مسدود شده امیدیه ـ بندر دیلم به این جاده موقت منتقل شود.

دولتشاهی با بیان این‌که در حال حاضر به جز محور امیدیه ـ بندر دیلم تمام محورها مواصلاتی سراسر استان خوزستان قابل تردد است، عنوان کرد: شب گذشته به علت بارش شدید، برخی محورها از جمله محور ایذه ـ دهدز، امیدیه ـ اهواز و آغاجاری ـ بهبهان به دنبال ریزش گل و لای و سنگ از کوه مسدود شدند که در کمتر از یک ساعت با تلاش نیروهای راهداری این محورها بازگشایی شدند.

وی تصریح کرد: در حال حاضر به علت آغاز دور دوم سفرهای نوروزی، ترافیک سنگینی در محور اهواز ـ اندیمشک و مسیرهای منتهی به یادمان‌ها وجود دارد و ترافیک در سایر محورها روان و عادی است.

رییس پلیس راه خوزستان از افزایش 90 درصدی تصادفات خسارتی، جرحی و فوتی در سراسر خوزستان از 25 اسفندماه تاکنون نسبت به مدت مشابه در سال گذشته خبر داد و گفت: از آغاز طرح نوروزی پلیس راه از 25 اسفندماه 95 تاکنون بیش از 110 فقره تصادف در محورهای و جاده‌های ارتباطی سراسر استان رخ داده که این حوادث بیش از 70 نفر کشته و زخمی بر جای گذاشتند. این آمار بر اساس آمارهای ضبط و ثبت شده در سیستم و همچنین حوادثی است که نیروهای پلیس راه در محل حادثه حضور یافتند.

شاید این مطالب را هم دوست داشته باشید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *